Araştırma Destek Ofisi

MÜPKOM bünyesinde gerçekleştirilen en önemli hizmetlerden birini araştırma destek ofisi üstlenmektedir. Burada yürütülen faaliyetler iki kısımda tasarlanmaktadır. Bunlardan ilki proje başvuru desteği ikincisi ise proje yönetim desteğidir.

Araştırma fikrine sahip olan tüm üniversite personelimizin ofisimiz ile iletişime geçmesi beklenmektedir. Böylelikle fikirlerinizi hayata geçirebiliriz. 

Detaylı bilgi için: utugba@mu.edu.tr

1) Proje Başvuru Destek 

Bir araştırma fikrine sahip olan lisansüstü öğrenciler, öğretim elemanları ve idari birimler MÜPKOM bünyesinde verilen başvuru destek hizmetinden yararlanmak için aşağıdaki sorulardan kendine uygun olan ile merkezimize başvurabilirler.

Detaylı bilgi için: utugba@mu.edu.tr

 2) Proje Yönetim Destek

Proje sahiplerinin projedeki bütçe kontrolünün ve zaman planlamasının iyi bir şekilde gerçekleştirmesini sağlamak amacıyla proje sahiplerine eylem planı hazırlamalarına yardımcı olmak amaçlanmaktadır. Proje eylem planı ve bu plan dahilinde yürütülecek olan çalışmalar her bir proje sahibi için ayrı ayrı tasarlanacağı için her bir proje sahibinin merkezimize başvuru yapması gerekmektedir.

Detaylı bilgi için: utugba@mu.edu.tr

Önemli Linkler
Destek ve Talep
Yukarı Çık